Free Mind - uwolnij swój potencjał. Synchronizacja półkul mózgowych. Zobacz większe

Free Mind - uwolnij swój potencjał. Synchronizacja półkul mózgowych.

* MP3 DOWNLOAD * Cena 19 zł

Nowe

Osoby wybitne rozwinęły umiejętność sięgania do swoich rezerw wykorzystując znacznie ponad 10% możliwości swojego mózgu. Cały sekret polega na odpowiedniej „komunikacji” między lewą a prawą półkulą, a ściślej mówiąc na synchronizacji obu półkul. Szczegółowy opis i demo poniżej.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Free Mind - uwolnij swój potencjał. Synchronizacja półkul mózgowych.


Każdy z nas wie, że wykorzystujemy nie więcej niż 10% możliwości naszego mózgu. Wygląda to tak jakbyśmy posiadali 300 metrowy, piękny dom, ale korzystali tylko z kuchni, salonu i łazienki. Znaczna część naszego mózgu, podczas całego życia, pozostaje „uśpiona”. Jednak można to zmienić. Badania potwierdzają, że osoby wybitne rozwinęły umiejętność sięgania do swoich rezerw wykorzystując znacznie ponad 10% możliwości swojego mózgu. Cały sekret polega na odpowiedniej „komunikacji” między lewą a prawą półkulą, a ściślej mówiąc na synchronizacji obu półkul. Jeśli lewa i prawa półkula nie są zsynchronizowane, jedna z nich staje się dominująca a nasz mózg pracuje „wąskotorowo”, wykorzystując zaledwie ułamek potencjalnych możliwości. Jak można poprawić komunikację między lewa i prawą półkulą? Jest kilka sposobów: specjalne ćwiczenia, medytacja, aktywny sport oraz słuchanie odpowiednich nagrań zawierających tzw. dudnienia różnicowe. Ta ostatnia metoda jest przeznaczona dla osób, które nie posiadają umiejętności lub czasu aby skorzystać z innych sposobów.


Do synchronizacji półkul mózgowych wykorzystuje się dudnienia różnicowe, czyli specjalnie wygenerowane dźwięki, zaprogramowane tak, by wpłynąć na twoje fale mózgowe. W skład płyty wchodzi 16 nagrań o różnym działaniu:


1. Sesja. Nauka. Pamięć
2. Energia. Inteligencja
3. Relaks i Energia w jednym
4. Twórczość. Spełnianie marzeń
5. Koncentracja. Skupienie
6. Redukcja stresu. Regeneracja
7. Harmonia. Bezsenność. Odmładzanie
8. Endorfiny - hormon szczęścia
9. Medytacja. Pamięć długoterminowa. Intuicja
10. Świadomy sen. Podróże astralne
11. Nadwaga. Metabolizm
12. Seks. Zwiększenie libido
13. Hormon DHEA - powrót do młodości
14. Melatonina. Regenerujący sen
15. Jasnowidzenie
16. Chroniczne zmęczenie


Wszystkie nasze nagrania są profesjonalnymi produktami wyprodukowanymi w zaawansowanym technologicznie studiu dźwiękowym. Zostały przygotowane przez specjalistów (inżynierów dźwięku), w oparciu o najnowsze badania, tak aby udostępnić Państwu doskonałe produkty do użytku domowego.
Nasze nagrania mają potężne działanie, i nie wymagają żadnego wysiłku od słuchającego. Po prostu usiądź lub połóż się wygodnie, i pozwól dudnieniom różnicowym odmienić twój stan umysłu. Z szerokiej gamy produktów, wybierz te, których właśnie teraz potrzebujesz - popraw swój nastrój, zwiększ kreatywność, wejdź w efektywną fazę za dnia i zrelaksuj się, pozbądź się bezsenności.


Przeciwwskazania:


Nagrań nie powinny słychać osoby cierpiące na epilepsję, zaburzenia psychiczne, silną depresję oraz po spożyciu alkoholu. Nie zaleca się również słuchania nagrań w czasie ciąży.

Łączny czas - 5 godzin, 30 minut

Posłuchaj demo (najlepiej w słuchawkach)